HAKKIMIZda

TURKDIGITALMEDIA & ARSEL BİLİŞİM

TURK DIGITAL MEDIA EKİBİ OLARAK,

DEĞERLİ VAKTİNİZ İÇİN ÇALIŞIYORUZ

TURK DIGITAL MEDIA, sektöre yaratıcı çözümler sunmak amacıyla 2013 yılında ARSEL BİLİŞİM ismiyle faaliyetine başlamıştır. Bünyemize kattığımız tasarım ekibimiz ile birlikte farklı, yaratıcı, özgün tasarımlar ve yazılımlar ile farklı sektörlerden birçok müşteri edinerek varlığımızı günden güne büyüyerek sürdürmekteyiz.

TURK DIGITAL MEDIA ekibini yazılım ve sistem destek başlıklarıyla ikiye ayırabiliriz;

Yazılım ve tasarım ekibimiz ile firmanızın prestijini gözeten, özgün tasarımlara sahip, firmanıza özel yazılımlar ile desteklenen kullanışlı, gösterişli, sürekli çalışan ve daima güncel olan web siteleri ve yazılımları üretiriz. Yazılımlarımızı herkes için değil, herkese uyarlayarak kodlarız ve gerekirse yönetici ekranlarına ipuçları bırakırız. Böylece kullandığınız her sayfayı, her formu, her adımı tanırsınız ve alışkanlıklarınızı bozmadan yazılımın her ayrıntısını kullanabilirsiniz.

Teknik ekibimiz ise, firmanızın bilgisayar sistemlerinde oluşabilecek sorunları önceden tahmin edip önlemlerini alarak daima çalışır halde tutar. Mühendislerimizin desteği ve basit yazılım çözümlerimiz ile bilgisayar sistemlerinizden optimum performansı alır, verilerinizin güvenliğini sağlarız. Bilgisayar sistemlerinizi güncellerken firmanıza en uygun yatırım planını çıkartarak ne vaktinizi ne de paranızı boşa harcamamanızı sağlarız.


TURKDIGITALMEDIA TDM Logo Icon